Naturalne sposoby zwiększenia swojej seksualnej siły

Jeśli Twoja seksualna moc jest zmniejszona po słonecznych letnich dniach nie bądź zaniepokojona, to jest całkiem normalne! Czytaj dalej, w następnych wierszach znajdziesz kilka zaleceń i specjalną formułę, aby przezwyciężyć te trudne dni!

Zgodnie z mitologią, miłość bogini Afrodyty była znana z własnych formułowanych preparatów i maści, które sprawia, że ​​jej kochankowie zwiększają swoją siłę seksualną.

Dlatego dziś nazywamy cały stymulujący eliksir jako afrodyzjak, ale dziś mężczyźni nie są tak szczęśliwi, a ten artykuł jest bardzo polecany szczególnie osobom mieszkającym w dużych miastach.

Bez wątpienia najlepszym afrodyzjakiem jest słońce, dobry sen i świeże powietrze. Dobry sen jest konieczny, aby organizm mógł się spakować, zwiększyć swoją energię i ożywić jego hormony. Światło słoneczne i ciepło to potężne doping dla naszego ciała, w tym hormony płciowe. Głównym powodem męskości w wakacjach jest rozluźnienie na świeżym powietrzu.

Ale w jesienne mroczne dni niektóre naturalne suplementy mogą wiele pomóc.

Magiczna moc żywności

Bazyli, ząbki, imbir, cebula, pomidor, rzodkiewka, seler, jajko, marchewka, pieprz czerwony, owies, szparag, świeży cebula, kasztan, orzech laskowy, orzech pistacjowy, kokos, ogórek, ostryga, kawior to główne potrawy, . Mając je w menu tygodniowym wybór byłby mądry wybór.

Szczególnie produkty zawierające witaminę E, takie jak pistacje, migdały, orzechy laskowe i orzech są naturalnymi lekami na impotencję i zaburzenia erekcji.

Czerwony jest dobry dla mężczyzn żywotność:

Kiedy mówimy afrodyzjak na ogół oznacza suplementy dla mężczyzn, ponieważ muszą być aktywne w relacjach seksualnych. Innymi słowy, w celu udanego kochania, mężczyźni muszą być wzbudzeni, wzniesieni i pozostawać w ruchu! Bo czerwony kolor wigorny jest niezbędny.

W astrologii Mars reprezentuje człowieka i jego siłę seksualną, a symbol Marsa jest czerwony. Dla męskich seksualności żywność czerwone kolorowe potrawy i napoje są bardzo zalecane, jak czerwony pieprz, czerwony żeń-szenia …

Poza tym jest to przyczyna użycia czerwonego światła, czerwonej bielizny, czerwonych arkuszy … do tworzenia erotycznych środowisk. Również czerwony koral lub kamień rubinowy mogą przyczynić się do zwiększenia energii człowieka.

Mężczyźni noszący zawsze bladą, pastelową i ciemną sukienkę otrzymają mniej atrakcyjności i mniej emocji!

Czerwony kolor i kamienie mogą również pomóc w aktywacji uczuć seksualnych kobiet, ale silnym afrodyzjakiem dla kobiety jest miłość i miłość dodana do starannego kochania!

Oprócz afrodyzjaków warzywnych, witaminy są pomocne dla udanego życia seksualnego. Szczególnie witamina E jest niezbędna dla mężczyzn.

Możesz uzyskać witaminę E w pigułkach lub poprzez naturalne produkty spożywcze (zwłaszcza orzech laskowy zawiera wiele minerałów i niezbędnych kwasów tłuszczowych). Zaleca się, aby przezwyciężyć zespół zmęczenia ze względu na nowoczesne życie i wysoką technologię.

Unikaj depresji:

Wśród wielu problemów seksualnych mogą występować zaburzenia odżywcze i hormonalne oraz depresja.

Po poważnej depresji lub zaburzeniach, wraz z naturalnymi suplementami, może być potrzebna pomoc psychiatrów (seksuologa) i eksperta dietetycznego!

Ciężkie treningi mogą być szkodliwe:

Dla zdrowego życia seksualnego lekki program szkoleniowy jest tak samo użyteczny jak afrodyzjak. Regularny i ciągły program ćwiczeń równoważy twój metabolizm i system hormonalny, aby utrzymać organizm aktywnie seksualnie. Dobrą alternatywą są tabletki potencję Vigrax pomoc.

Ale uważaj na ciężkie i męczące programy szkoleniowe, ponieważ bardzo niska tekstura może powodować spadek wydajności.

Joga, medytacja i wiele innych pozytywnych technik energetycznych zaleca się w celu oczyszczenia mózgu przed stresem. Prawo oddychania jest również ważne dla potężnej siły seksualnej. Jeśli nalegasz na ciężkie treningi, musisz zwrócić szczególną uwagę na prawidłowy i zdrowy program odżywiania.

Specjalna formuła seksualności Booster Formula:

Umieść 1 kg. Dobrej jakości miód kwiatowy na garnku (szkło jest lepsze) dodać 250 g. Sproszkowany imbir, 100 g. Sproszkowany szafran indyjski, 50 g. Okrągły kardamon obrane i walcowane, 1 g. Szafran, 5 g. Pikantną kolendrę, 4 słodkie łyżki stłuczonych nasion pokrzywy, 2 słodkie łyżki mleka królewskiego, 4 słodkie łyżki pyłków, 100 g. Nakrętki z pistacji i bez kości, 100 g. Orzechów sosnowych.

Mieszać i wymieszać całość łyżeczką drewnianą i przechowywać garnek w chłodnym i ponurym miejscu. Jeśli nie masz uczuleń lub chorób przeciwko tym składnikom, zjeść jedną łyżkę 2 razy dziennie (rano i wieczorem).
Brak komentarzy


You can leave the first : )